Szukaj:


40-stka półfinalistów. Już jest! »

Zobaczcie jak wybierana została 40-stka finalistów:


Pierwszymi osobami, które dowiedziały się o przejściu do następnego etapu programu były dwie dziewczyny: Wiktoria Katajew i Ania Teliczan. A całą listę półfinalistów prezentujemy poniżej:

Adrianna Niewolańska (śpiew)
Agata Wietrzycka (śpiew)
Alexander Martinez (śpiew)
Anna Gogola (śpiew)
BALANS (grupa taneczna)
C.T. Group Fresh (grupa taneczna)
Cheerleaders Wrocław (grupa taneczna)
DMC Crew (grupa taneczna)
Dominika Turek-Dmitriew (akrobatyka)
Duet Grzybki (śpiew)
Infinity Pain (show oparty na przesuwaniu granicy bólu)
Dominika Drewniak i Jadwiga Peszko (akrobatyka)
Jerzy Kozłowski (żonglerka kijem)
Jessica Merstein (śpiew)
Asia Smajdor i Kasia Kowalczuk (śpiew)
KONY (show z kukiełkami)
KRUK I BLACHA (tancerze/beatboxerzy)
Krystian Herba (show na rowerze)
Krzysztof Golonka (żonglerka piłką)
Marcel i Nikodem Legun (śpiew)
Marcin Majewski (śpiew)
Marcin Marczewski (pantomima)
Marcin Połoniewicz “Pan Ząbek” (cyrkowiec)
Marcin Wyrostek (gra na akordeonie)
Mateusz Dembek (śpiew)
Michał Kaczorowski KACZOREX (taniec)
Molo i Frodo (duet taneczny)
Ocelot (show akrobatyczny)
Ocelot Szarfa (taniec na szarfie)
Ryszard Bazarnik (gra na garnkach)
Sasza i Sergey Korolev (akrobatyka)
Show Bar (pokaz barmański)
Anna Teliczan (śpiew)
The Beatles Revival (zespół muzyczny)
The Sunday Singers (kwartet wokalny)
Tomasz Grdeń (śpiew, gra na kontrabasie)
Tomasz Pałasz Tap DJ (stepowanie)
Ula AFRO Fryc (taniec dancehall)
Wiktoria Katajew (śpiew)
Żaklina (parodia w kierunku drag queen)

W pierwszym, półfinałowym odcinku, który będzie emitowany w najbliższą sobotę wystąpią:
Cheerleaders Wrocław (grupa taneczna)
Infinity Pain (przesuwaniu granicy bólu)
Michał “KACZOREX” (taniec)
Wiktoria Katajew (śpiew)
BALANS (grupa taneczna)
Duet Grzybki (śpiew)
Dominika Drewniak i Jadzia Peszko (akrobatyka)
Mateusz Dembek (śpiew)

Tym razm jednak to telewidzowie zadecydują o tym kto przejdzie do następnego etapu, poprzez głosowanie SMS.